Kariera

Dlaczego warto z nami współpracować?

Jesteśmy nowoczesną firmą, pełną energii i nowych pomysłów.

Poszukujemy ludzi pełnych pasji i zaangażowanych w rozwój firmy.

Wierzymy, że pracownicy to jeden z najcenniejszych zasobów i to dzięki wykwalifikowanej  załodze, tworzymy innowacyjne produkty.

zespol

Korzyści dla zespołu:

Multisport

Multisport

Ubezpieczenie grupowe połączone z opieką medyczną

Komfortowe warunki pracy

Umowa o pracę

Zakładowy Fundusz Świadczeń Socjalnych

Sprawdź aktualne procesy rekrutacyjne i prześlij swoje CV a skontaktujemy się z Tobą, jeżeli pojawi się stanowisko zgodne z Twoimi kompetencjami i zainteresowaniami.

Aktualne oferty:

Zakres obowiązków:

  • Wykonywanie czynności montażowych w procesie produkcyjnym polegające na łączeniu elementów metalowych.
  • Obsługa urządzeń niezbędnych do montowania przewodów do baterii.
  • Wykonywanie innych prac niezbędnych do realizacji głównych procesów produkcyjnych.

Wymagania:

  • Mile widziane doświadczenie w środowisku produkcyjnym.
  • Sumienność w wykonywaniu zadań, zdolności manualne.
  • Gotowość do pracy w systemie zmianowym.

Jeżeli nie znalazłeś oferty pracy dla siebie możesz przesłać nam swoje CV bezpośrednio do naszej bazy.

Pamiętaj o konieczności dopisania w CV klauzuli:

 „Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez firmę Westerberg Sp. z o.o. moich danych osobowych niezbędnych dla przeprowadzenia niniejszej rekrutacji oraz na potrzeby przyszłych rekrutacji, zgodnie z art. 23 Ustawy o ochronie danych osobowych z dnia 29 sierpnia 1997 r. a także zgodnie z Art. 6 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych).”).

Czekamy na Ciebie!