Kariera

Dlaczego warto z nami współpracować?

Jesteśmy nowoczesną firmą, pełną energii i nowych pomysłów.

Poszukujemy ludzi pełnych pasji i zaangażowanych w rozwój firmy.

Wierzymy, że pracownicy to jeden z najcenniejszych zasobów i to dzięki wykwalifikowanej  załodze, tworzymy innowacyjne produkty.

zespol

Korzyści dla zespołu:

Multisport

Multisport

Ubezpieczenie grupowe połączone z opieką medyczną

Komfortowe warunki pracy

Umowa o pracę

Zakładowy Fundusz Świadczeń Socjalnych

Sprawdź aktualne procesy rekrutacyjne i prześlij swoje CV a skontaktujemy się z Tobą, jeżeli pojawi się stanowisko zgodne z Twoimi kompetencjami i zainteresowaniami.

Aktualne oferty:

Aktualnie nie prowadzimy rekrutacji.

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe techniczne
  • kilkuletnie doświadczenie w firmie produkcyjnej na podobnym stanowisku
  • znajomość języka angielskiego
  • umiejętność samodzielnej organizacji pracy
  • umiejętność pracy w zespole

Obowiązki:

  • wdrażanie nowych projektów do produkcji
  • tworzenie dokumentacji technicznej w zakresie specyfikacji, listy materiałowej i instrukcji produktów
  • przygotowywanie i nadzór nad zmianami technicznymi w trakcie życia produktu– ECR
  • prowadzenie uzgodnień technicznych z klientami i dostawcami, na etapie wdrażania produktu do produkcji seryjnej
  • wyceny kosztów wytworzenia produktu
  • inicjowanie zmian w konstrukcji/technologii wyrobów, w celu zapewnienia najwyższych standardów jakościowych i wydajnościowych

Mile widziane:

  • wykształcenie wyższe o kierunku elektrotechnika, elektronika lub podobnym
  • znajomość miernictwa elektrycznego i elektronicznego
  • umiejętność wykonywania rysunków technicznych 2D w AutoCAD lub Fusion360
  • doświadczenie w technologii konstrukcji pakietów baterii litowo-jonowych
  • znajomość procesów zgrzewania rezystancyjnego

Oferujemy:

  • umowę o pracę, pełny etat
  • dofinansowanie do zajęć sportowych
  • dofinansowanie do ubezpieczenia grupowego
  • dofinansowanie urlopu
  • paczki świąteczne
  • parking dla pracowników

Pamiętaj o konieczności dopisania w CV klauzuli:

 „Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez firmę Westerberg Sp. z o.o. moich danych osobowych niezbędnych dla przeprowadzenia niniejszej rekrutacji oraz na potrzeby przyszłych rekrutacji, zgodnie z art. 23 Ustawy o ochronie danych osobowych z dnia 29 sierpnia 1997 r. a takżze zgodnie z Art. 6 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych).”).

Czekamy na Ciebie!

Jeżeli nie znalazłeś oferty pracy dla siebie możesz przesłać nam swoje CV bezpośrednio do naszej bazy.

 „Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez firmę Westerberg Sp. z o.o. moich danych osobowych niezbędnych dla przeprowadzenia niniejszej rekrutacji oraz na potrzeby przyszłych rekrutacji, zgodnie z art. 23 Ustawy o ochronie danych osobowych z dnia 29 sierpnia 1997 r. a także zgodnie z Art. 6 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych).”).