Skip to content

O firmie

O nas

Główna siedziba Westerberga mieści się w Danii, a centrum rozwoju i zakład produkcyjny znajdują się w Polsce. Firma istnieje od 1945 roku, a polski oddział od roku 1999. Wszystkie projekty tworzymy z myślą o trwałych i długoterminowych relacjach z naszymi klientami. 

Westerberg w Polsce

Posiadamy wieloletnie doświadczenie i wiedzę techniczną. W dziale badań i rozwoju pracujemy nad dostosowaniem pakietów bateryjnych do potrzeb i wymagań klientów. Nasz zespół z zaangażowaniem wprowadza nowoczesne technologie oraz podnosi standard oferowanych produktów.

W polskiej siedzibie firmy znajduje się centrum rozwoju oraz zakład produkcyjny. Polski oddział Westerberga istnieje od 1999 roku.

Westerberg w Danii

Westerberg jest wiodącym producentem rozwiązań OEM dla różnych zastosowań w przemyśle, IoT, Smart Metering, telemetrii, e-mobilności i wielu innych.

Nasze rozwiązania OEM, zaprojektowane z myślą o trwałych i długoterminowych relacjach z naszymi klientami, obejmują: Pierwotne baterie litowe oraz pakiety z ogniw litowych.

 W Danii znajduje się główna siedziba firmy, która istnieje od 1945 roku. 

NASZA POLITYKA JAKOŚCI

Pragniemy dostarczać odbiorcom – klientom na rynku krajowym i międzynarodowym wyroby o nowoczesnych parametrach i wymaganiach.

Zobowiązujemy się do utrzymania i ciągłego doskonalenia funkcjonowania Systemu Zarządzania Jakością według ISO 9001 z uwzględnieniem spełniania wymagań Klienta, prawnych i regulacyjnych, potrzeb wszystkich zainteresowanych stron oraz zrozumienia naszej organizacji i jej kontekstu.

shutterstock_1101932219-scaled-1