Aktualności

Westerberg jest wiodącym producentem rozwiązań OEM dla różnych zastosowań w przemyśle, IoT, Smart Metering, telemetrii, e-mobilności i wielu innych.

Główna siedziba Westerberga znajduje się w Danii, a centrum rozwoju i zakład produkcyjny znajdują się w Polsce. Firma istnieje od 1945 roku, a polski oddział od roku 1999. Nasze rozwiązania OEM, zaprojektowane z myślą o trwałych i długoterminowych relacjach z naszymi klientami, obejmują: – Pierwotne baterie litowe oraz pakiety z ogniw litowych – Wysokowydajne zestawy akumulatorów w technologiach li-ion, li-poly, Li-FePO4 oraz Ni-MH – Rozwiązania elektroniczne i mechaniczne, począwszy od PCM/BMS, konstrukcji uchwytów ogniw po ognioodporną i odporną na wstrząsy obudowę akumulatora.
Tracking System Eletronic Fitness Gadget Workout Concept

Tracking

Lokalizatory GPS, które są zasilane przez nasze pakiety baterii, są obecnie bardzo popularne i wykorzystywane między innymi do śledzenia położenia zwierząt, osób, pojazdów, kontenerów morskich.

Yellow automated external mobile defibrillator and pad for rescuing patient with sudden heart shock and saving the patient from death.

Sprzęt medyczny

Wykorzystanie nowoczesnych akumulatorów jest gwarantem niezawodności, bezpieczeństwa i jakości sprzętów medycznych. Nowoczesne rozwiązania mają swoje zastosowanie między innymi w defibrylatorach, którą ratują życie ludzkie. 

Aktualności