Skip to content
Westerberg

Zasilanie urządzeń przemysłowych.

options

Smart Metering

Od lat rozwijamy się i produkujemy pakiety baterii wykorzystywane do tzw. inteligentnych liczników... To dzięki nowoczesnej technologii możliwy jest zdalny odczyt liczników wody, gazu, ciepła i energii elektrycznej, wykrywanie nieszczelności oraz generowanie i wysyłanie alarmów.

chip

Automatyka

Dzięki naszemu doświadczeniu jesteśmy w stanie zaproponować nowoczesne rozwiązania dostosowane do indywidualnych potrzeb każdego klienta. Nasze pakiety baterii wykorzystywane są między innymi do elektronarzędzi, zastosowań militarnych.

iot

IOT

Szybko i łatwo? To dzięki naszym niezawodnym akumulatorom dowolne urządzenia pomiarowe, raportujące czy monitorujące są połączone z siecią. Do najbardziej innowacyjnych urządzeń naszej produkcji należą akumulatory do sprzętów pomiarowych, raportujących czy monitorujących, które są połączone z siecią.

Westerberg

Power supply to system devices

Nasza firma jest wiodącym producentem zasilania urządzeń przemysłowych. W naszej ofercie znajdują się rozwiązania OEM, które powstają na potrzeby różnych gałęzi przemysłu. Wykorzystywane są m.in. w  elektronarzędziach, sprzęcie wojskowym, IoT, Smart Metering, telemetrii, e-mobilności i wielu innych.

Główna siedziba Westerberga mieści się w Danii, a centrum rozwoju i zakład produkcyjny znajdują się w Polsce. Firma istnieje od 1945 roku, a polski oddział od roku 1999. Wszystkie projekty tworzymy z myślą o trwałych i długoterminowych relacjach z naszymi klientami. Zakupisz u nas:

  • bezobsługowe i wydajne akumulatory przemysłowe;
  • niewielkie kondensatory hybrydowe o dużej pojemności;
  • litowe i alkaliczne baterie do urządzeń przemysłowych.

Uzupełnieniem naszej oferty są usługi z zakresu projektowania systemów zasilających. Posiadamy wieloletnie doświadczenie i wiedzę techniczną. W dziale badań i rozwoju pracujemy nad dostosowaniem pakietów bateryjnych do potrzeb i wymagań klientów. Nasz zespół z zaangażowaniem wprowadza nowoczesne technologie oraz podnosi standard oferowanych produktów.

ADVANCED BATTERY SOLUTIONS

Zasilanie urządzeń przemysłowych – Westerberg

Główna siedziba Westerberga mieści się w Danii, a centrum rozwoju i zakład produkcyjny znajdują się w Polsce. Firma istnieje od 1945 roku, a polski oddział od roku 1999. Wszystkie projekty tworzymy z myślą o trwałych i długoterminowych relacjach z naszymi klientami. Zakupisz u nas:

Kilka kluczowych faktów na temat naszej firmy:

0
unikalnych produktów
0
rodzajów baterii
0
pracowników
0
lata Polskim na rynku

Instalacja Fotowoltaiczna

Z dumą ogłaszamy uruchomienie w tym miesiącu fotowoltaiki słonecznej (PV). Westerberg coraz bardziej koncentruje się na zrównoważonym rozwoju i redukcji emisji CO2.
bateria

Czym jest efekt pamięci i czy dotyczy akumulatorów litowo-jonowych?

Efekt pamięci jest wadą, której obawia się wielu naszych klientów gdy mowa jest o nowoczesnych zastosowaniach baterii. Dlatego, aby rozwiać wszelkie wątpliwości, postanowiliśmy w tym wpisie blogowym skrótowo opisać to

Westerberg w Manufacturing Today

Westerberg w najnowszym wydaniu Manufacturing Today. Jeśli potrzebujesz niezawodnego rozwiązania, skontaktuj się z nami.
baterie

Wydajność i żywotność baterii litowo-jonowej

Baterie litowo-jonowe są wykorzystywane w wielu różnych dziedzinach, takich jak m.in. elektronika użytkowa (np. telefony, tablety, kalkulatory) czy transport (np. samochody elektryczne, skutery, drony). O ich zastosowaniu decyduje przede wszystkim
przemysłowe baterie

Gdzie znajdują zastosowanie baterie przemysłowe?

Zwykłe baterie możemy znaleźć w praktycznie każdym domu. Zasilają małe sprzęty jak piloty, lampki, zabawki czy inne przedmioty codziennego użytku. Ich większe odpowiedniki nazywane są bateriami przemysłowymi, i mogą być
akumulator elektryczny

Dlaczego akumulator może sam się rozładować?

Akumulatory elektryczne kojarzymy głównie z samochodami. Jednak tego typu pojazdy nie są jedynymi maszynami, w których wykorzystuje się akumulatory. Urządzenia te znajdują swoje zastosowanie także w różnego rodzaju procesach przemysłowych.