Skip to content
Westerberg

Zasilanie urządzeń przemysłowych.

options

Smart Metering

Od lat rozwijamy się i produkujemy pakiety baterii wykorzystywane do tzw. inteligentnych liczników... To dzięki nowoczesnej technologii możliwy jest zdalny odczyt liczników wody, gazu, ciepła i energii elektrycznej, wykrywanie nieszczelności oraz generowanie i wysyłanie alarmów.

chip

Automatyka

Dzięki naszemu doświadczeniu jesteśmy w stanie zaproponować nowoczesne rozwiązania dostosowane do indywidualnych potrzeb każdego klienta. Nasze pakiety baterii wykorzystywane są między innymi do elektronarzędzi, zastosowań militarnych.

iot

IOT

Szybko i łatwo? To dzięki naszym niezawodnym akumulatorom dowolne urządzenia pomiarowe, raportujące czy monitorujące są połączone z siecią. Do najbardziej innowacyjnych urządzeń naszej produkcji należą akumulatory do sprzętów pomiarowych, raportujących czy monitorujących, które są połączone z siecią.

Westerberg

Zasilanie urządzeń systemowych

Nasza firma jest wiodącym producentem zasilania urządzeń przemysłowych. W naszej ofercie znajdują się rozwiązania OEM, które powstają na potrzeby różnych gałęzi przemysłu. Wykorzystywane są m.in. w  elektronarzędziach, sprzęcie wojskowym, IoT, Smart Metering, telemetrii, e-mobilności i wielu innych.

Główna siedziba Westerberga mieści się w Danii, a centrum rozwoju i zakład produkcyjny znajdują się w Polsce. Firma istnieje od 1945 roku, a polski oddział od roku 1999. Wszystkie projekty tworzymy z myślą o trwałych i długoterminowych relacjach z naszymi klientami. Zakupisz u nas:

  • bezobsługowe i wydajne akumulatory przemysłowe;
  • niewielkie kondensatory hybrydowe o dużej pojemności;
  • litowe i alkaliczne baterie do urządzeń przemysłowych.

Uzupełnieniem naszej oferty są usługi z zakresu projektowania systemów zasilających. Posiadamy wieloletnie doświadczenie i wiedzę techniczną. W dziale badań i rozwoju pracujemy nad dostosowaniem pakietów bateryjnych do potrzeb i wymagań klientów. Nasz zespół z zaangażowaniem wprowadza nowoczesne technologie oraz podnosi standard oferowanych produktów.

 

Westberg

Zasilanie dla Internetu Rzeczy

Do najbardziej innowacyjnych urządzeń naszej produkcji należą akumulatory do sprzętów pomiarowych, raportujących czy monitorujących, które są połączone z siecią. Wydajne zasilanie czujników zmniejsza koszty eksploatacji sprzętu, ponieważ jest zdolne do długich cyklów pracy. Pozwala to zaoszczędzić na przestojach spowodowanych niewydolnością baterii oraz uniknąć konieczności częstej wymiany zużytych podzespołów. Nasze niezawodne akumulatory sprawdzają się w systemach, wykorzystywanych w wielu sektorach, takich jak: produkcja, motoryzacja, automatyka budynków, opieka zdrowotna czy rolnictwo.

ZAAWANSOWANE ROZWIĄZANIA AKUMULATOROWE

Zasilanie urządzeń przemysłowych – Westerberg

Główna siedziba Westerberga mieści się w Danii, a centrum rozwoju i zakład produkcyjny znajdują się w Polsce. Firma istnieje od 1945 roku, a polski oddział od roku 1999. Wszystkie projekty tworzymy z myślą o trwałych i długoterminowych relacjach z naszymi klientami. Zakupisz u nas:

Kilka kluczowych faktów na temat naszej firmy:

0
unikalnych produktów
0
rodzajów baterii
0
pracowników
0
lata Polskim na rynku
Westerberg
projektowanie systemów zasilających

Jak projektowanie systemów zasilających może zwiększyć niezawodność maszyn i urządzeń?

Projektowanie systemów zasilających odgrywa kluczową rolę w zapewnieniu niezawodności maszyn i urządzeń. W dzisiejszych czasach, gdy wiele procesów produkcyjnych i usługowych opiera się na zaawansowanych technologiach, niezawodność systemów zasilania jest
kolekcja kondensatorów

Kondensatory hybrydowe – innowacyjne rozwiązania dla zwiększenia wydajności energetycznej

Dzięki swoim unikalnym właściwościom, takim jak wysoka stabilność, bezpieczeństwo działania oraz duża pojemność, te niewielkie elementy mają ogromny wpływ na efektywność pracy baterii. W szczególności znajdują zastosowanie w bateriach PulsesPlus,
grafika przedstawiająca baterię

Czym jest głębokość rozładowania?

Głębokość rozładowania, niewątpliwe jest jednym z istotniejszych aspektów, który powinien być brany pod uwagę podczas analizowania magazynów energii.

Nowość w ofercie EVE!

Nowe typy akumulatorów EVE już dostępne w naszej ofercie. Nigdy więcej nie martw się, że w urządzeniach elektronicznych wyczerpie się bateria. Uaktualnij do rewolucyjnej nowej technologii akumulatorów EVE i bądź

Westerberg D/A/CH

Ekscytujące wieści! Nasza firma rozszerzyła działalność na region D/A/CH. Od przełamywania barier po akceptację różnorodności, nasz zespół jest zaangażowany w tworzenie jaśniejszej przyszłości i torowanie drogi do wzrostu. Cieszymy się,
akumulatorowe elektronarzędzia

Podstawowe zasady użytkowania akumulatorów w elektronarzędziach

Właściwe operowanie i dbałość o akumulator ma kluczowe znaczenie dla długiego i bezpiecznego użytkowania sprzętu.