Skip to content
Westerberg

Zasilanie urządzeń przemysłowych.

options

Smart Metering

Od lat rozwijamy się i produkujemy pakiety baterii wykorzystywane do tzw. inteligentnych liczników... To dzięki nowoczesnej technologii możliwy jest zdalny odczyt liczników wody, gazu, ciepła i energii elektrycznej, wykrywanie nieszczelności oraz generowanie i wysyłanie alarmów.

chip

Automatyka

Dzięki naszemu doświadczeniu jesteśmy w stanie zaproponować nowoczesne rozwiązania dostosowane do indywidualnych potrzeb każdego klienta. Nasze pakiety baterii wykorzystywane są między innymi do elektronarzędzi, zastosowań militarnych.

iot

IOT

Szybko i łatwo? To dzięki naszym niezawodnym akumulatorom dowolne urządzenia pomiarowe, raportujące czy monitorujące są połączone z siecią. Do najbardziej innowacyjnych urządzeń naszej produkcji należą akumulatory do sprzętów pomiarowych, raportujących czy monitorujących, które są połączone z siecią.

Westerberg

Zasilanie urządzeń systemowych

Nasza firma jest wiodącym producentem zasilania urządzeń przemysłowych. W naszej ofercie znajdują się rozwiązania OEM, które powstają na potrzeby różnych gałęzi przemysłu. Wykorzystywane są m.in. w  elektronarzędziach, sprzęcie wojskowym, IoT, Smart Metering, telemetrii, e-mobilności i wielu innych.

Główna siedziba Westerberga mieści się w Danii, a centrum rozwoju i zakład produkcyjny znajdują się w Polsce. Firma istnieje od 1945 roku, a polski oddział od roku 1999. Wszystkie projekty tworzymy z myślą o trwałych i długoterminowych relacjach z naszymi klientami. Zakupisz u nas:

  • bezobsługowe i wydajne akumulatory przemysłowe;
  • niewielkie kondensatory hybrydowe o dużej pojemności;
  • litowe i alkaliczne baterie do urządzeń przemysłowych.

Uzupełnieniem naszej oferty są usługi z zakresu projektowania systemów zasilających. Posiadamy wieloletnie doświadczenie i wiedzę techniczną. W dziale badań i rozwoju pracujemy nad dostosowaniem pakietów bateryjnych do potrzeb i wymagań klientów. Nasz zespół z zaangażowaniem wprowadza nowoczesne technologie oraz podnosi standard oferowanych produktów.

 

Westberg

Zasilanie dla Internetu Rzeczy

Do najbardziej innowacyjnych urządzeń naszej produkcji należą akumulatory do sprzętów pomiarowych, raportujących czy monitorujących, które są połączone z siecią. Wydajne zasilanie czujników zmniejsza koszty eksploatacji sprzętu, ponieważ jest zdolne do długich cyklów pracy. Pozwala to zaoszczędzić na przestojach spowodowanych niewydolnością baterii oraz uniknąć konieczności częstej wymiany zużytych podzespołów. Nasze niezawodne akumulatory sprawdzają się w systemach, wykorzystywanych w wielu sektorach, takich jak: produkcja, motoryzacja, automatyka budynków, opieka zdrowotna czy rolnictwo.

ZAAWANSOWANE ROZWIĄZANIA AKUMULATOROWE

Zasilanie urządzeń przemysłowych – Westerberg

Główna siedziba Westerberga mieści się w Danii, a centrum rozwoju i zakład produkcyjny znajdują się w Polsce. Firma istnieje od 1945 roku, a polski oddział od roku 1999. Wszystkie projekty tworzymy z myślą o trwałych i długoterminowych relacjach z naszymi klientami. Zakupisz u nas:

Kilka kluczowych faktów na temat naszej firmy:

0
unikalnych produktów
0
rodzajów baterii
0
pracowników
0
lata Polskim na rynku
Westerberg
baterie

Baterie litowo-manganowe – zalety i zastosowanie

Baterie litowo-manganowe  są powszechnie używane w życiu codziennym. Wyjaśniamy, czym są i jakie zalety wpłynęły na ich tak szerokie zastosowanie.

Westerberg w Wiedniu

W ramach wycieczki integracyjnej pracownicy firmy Westerberg zwiedzieli Wiedeń. 
akumulatory

Dlaczego akumulatory litowo-jonowe są tak dobre? Przegląd typów ogniw

Jako producent systemów zasilania dla przemysłu często dostajemy pytania od naszych klientów o stosowane w naszych urządzeniach akumulatory i baterie. Dlatego poniżej opisujemy 3 rodzaje ogniw wykorzystywanych w bateriach oraz
akumulator litowo-jonowy na białym tle

Budowa akumulatora litowo-jonowego

Akumulatory litowo jonowe są stałym elementem naszego otoczenia. Ze względu na swoją niewielką wagę są powszechnie stosowane w laptopach, smartfonach czy autach elektrycznych. Niewiele osób wie jednak, jak taki akumulator

Instalacja Fotowoltaiczna

Z dumą ogłaszamy uruchomienie w tym miesiącu fotowoltaiki słonecznej (PV). Westerberg coraz bardziej koncentruje się na zrównoważonym rozwoju i redukcji emisji CO2.
bateria

Czym jest efekt pamięci i czy dotyczy akumulatorów litowo-jonowych?

Efekt pamięci jest wadą, której obawia się wielu naszych klientów gdy mowa jest o nowoczesnych zastosowaniach baterii. Dlatego, aby rozwiać wszelkie wątpliwości, postanowiliśmy w tym wpisie blogowym skrótowo opisać to