Logo Westerberg
Aktualności

Westerberg jest wiodącym producentem rozwiązań OEM dla różnych zastosowań w przemyśle, IoT, Smart Metering, telemetrii, e-mobilności i wielu innych.

Główna siedziba Westerberga znajduje się w Danii, a centrum rozwoju i zakład produkcyjny znajdują się w Polsce. Firma istnieje od 1945 roku, a polski oddział od roku 1999. Nasze rozwiązania OEM, zaprojektowane z myślą o trwałych i długoterminowych relacjach z naszymi klientami, obejmują: – Pierwotne baterie litowe oraz pakiety z ogniw litowych – Wysokowydajne zestawy akumulatorów w technologiach li-ion, li-poly, Li-FePO4 oraz Ni-MH – Rozwiązania elektroniczne i mechaniczne, począwszy od PCM/BMS, konstrukcji uchwytów ogniw po ognioodporną i odporną na wstrząsy obudowę akumulatora.
Tracking System Eletronic Fitness Gadget Workout Concept

Tracking

Lokalizatory GPS, które są zasilane przez nasze pakiety baterii, są obecnie bardzo popularne i wykorzystywane między innymi do śledzenia położenia zwierząt, osób, pojazdów, kontenerów morskich.

Automated External Defibrillator and pad

Sprzęt medyczny

Wykorzystanie nowoczesnych akumulatorów jest gwarantem niezawodności, bezpieczeństwa i jakości sprzętów medycznych. Nowoczesne rozwiązania mają swoje zastosowanie między innymi w defibrylatorach, którą ratują życie ludzkie. 

Aktualności